اخبار
مشکلی چندین ساله با نام فاضلاب مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
شنبه ، 27 مهر 1392 ، 21:06

یادش به خیر زمانی که سمپاشهای زحمتکش تمام جویها و چاههای فاضلاب و هر جایی را که محل اجتماع میکروب و ویروس بود را از آلودگی پاک میکردند و مسئولین بهداشت با لندورهای سبز رنگ خود سرکشی حداکثر ماهیانه مینمودند !!!

یاد زمانی به خیر که لینهای فاضلاب سالم بودند و مرتب مرمت و بازسازی میگردیدند و ما چیزی به نام جاری بودن فاضلاب در کوچه ها را به یاد نداریم (لازم به ذکر است که از عمر این شبکه فاضلاب قریب به 70 سال میگذرد )

و این یادش به خیر و ای کاش سالهاست که ورد زبان مردم این منطقه گردیده و باید حسرت گذشته ها را بخوریم !!

 
انتخابات شورای شهر در نفت سفید مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
يكشنبه ، 12 خرداد 1392 ، 02:58

4 سالگذشت و باز هم  موعد انتخابات فرا رسید . انتخاباتی از جنس شوراها . فرقی نمی کند در شهر باشی یا روستا نزدیک مرکز یا در کویر جنوب باشی یا در شمال کشور مهم این است که کاندید شوی و هدف داشته باشی و بخواهی به شهر و دیارت و به زادگاهت خدمت بکنی !!

 
مدرک تحصیلی نامزدهای احتمالی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
شنبه ، 14 ارديبهشت 1392 ، 19:29

نگاهی به سوابق تحصیلی کاندیداهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بستری فراهم می کند تا از این منظر راه برای انتخاب یازدهمین مرد پاستور نشین اندکی آسان تر شود .

تنها اندکی بیشتر از یک ماه باقی مانده تا یکی دیگر از بزرگترین وقایع تاریخ جمهوری اسلامی ایران که سرانجام 4 سال را در کشور رقم خواهد زد به وقوع بپیوندد. اتفاقی که رجل سیاسی از یک سو و افکار عمومی از سوی دیگر به تحلیل آن پرداختند و هر کس از منظر خود به بیان ابعاد و نتیجه نهایی آن می پردازد .

مهیا شدن بستر برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حالی به انجام می رسد که هر روز خبری تازه از اعلام حضور یک چهره جدید در انتخابات و افزایش تعداد داوطلبان به گوش می رسد.

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 14 ارديبهشت 1392 ، 20:03
 
تصادف مرگبار در جاده هفتکل - اهواز مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
پنجشنبه ، 12 ارديبهشت 1392 ، 17:09

این سانحه که ساعت ۱۱:۰۹ امروز حدفاصل قبر سیدمحسن و قبر سید جاسم و حوالی روستای هُوَیر در جاده ارتباطی اهواز – هفتکل حادث شد ، دو دستگاه اتوبوس و کامیون به شدت با هم برخورد کرده  و به جز ۴ نفر بقیه سرنشینان آنها ، طعمه حریق شدند.شواهد موجود نشان می دهد راننده اتوبوس مقصر بوده و بصورت کامل در مسیر کامیون قرار گرفته است

 
آخرین فرمول آقا معلم مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
پنجشنبه ، 12 ارديبهشت 1392 ، 08:32

از نظر ما سخت‌ترین درس ریاضی بود و همیشه خدا خدا می‌کردیم که آقا معلم مریض شود و سرکلاس نیاید اما آنروز که حال آقای سعیدی بد شد خیلی ناراحت شدیم؛ یک کمی هم ترسیده بودیم و از همه بدتر وقتی بود که اورژانس آمد .

سر کلاس همه آرام و ساکت نشسته بودند و به فرمول‌های ریاضی که آقای سعیدی روی تخته سیاه می‌نوشت، خیره شده بودند .

او داشت فرمول را توضیح می‌داد و به نظر می‌آمد که هنوز چند تا از بچه‌ها با آن مشکل داشتند؛ انگار خودش متوجه شده بود، بدون اینکه سر برگرداند گفت: بچه‌ها! یک مثال دیگر می‌زنم.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 11

خبرهای کوتاه

معرفی نویسنده

.

حامیان و دوستان