اخبار
انتصاب دهیار جدید بعد از چند ماه بلاتکلیفی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
پنجشنبه ، 17 اسفند 1391 ، 20:04

در پی تغییرات مدیریتی در سطح بخشداری رغیوه و تغییر بخشدار اعضاء شورا نفت سفید عذر دهیار را خواستند و بعد از کش و قوسهای فراوان بین اعضاء آقای مسعود سلطانی را جایگزین حسین شالو غفاری ( که از بچه های باسواد و اصیل نفت سفید بود) نمودند .

 
خداحافظی حاج حیدر بهمنی با مدیریت شرکت ملی حفاری ایران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
يكشنبه ، 17 دی 1391 ، 12:20

مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران حمیدرضا گلپایگانی را به عنوان سرپرست شرکت ملی حفاری ایران منصوب کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس احمد قلعه بانی : با صدور حکمی مهندس حمیدرضا گلپایگانی را به عنوان سرپرست شرکت ملی حفاری ایران و جانشین حاج حیدر بهمنی نمود .
 
زندگي نامه ي مختصري از جهان پهلوان تختي مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
شنبه ، 16 دی 1391 ، 19:18

باز هم 17 دی فرارسید و باز هم ورزشکاران و کشتی گیران به یاد پهلوان دوران خود افتادند .

پهلوانی مردمی و از پایین شهر که هر چه داشت و هر چه مقام می آورد با مردم ضعیف و کوچه بازار تقسیم میکرد پهلوانی که واقعا پهلوان و فارغ از هرگونه چشمداشتی به ثروت و مقام برای خوشحالی دل مردم ایران از خودگذشتگی و ایثار مینمود .

آری فردا روز درگذشت اسطوره ای به نام غلام رضا تختی است که با مرگ مشکوک خود همه ایران را عزادار خود نمود روحش شاد و یادش گرامی .

غلامرضا تختی در روز ۵ شهریور ۱۳۰۹ در خانواده‌ای متوسط در محلهٔ خانی‌آباد در تهران به دنیا آمد. «رجب خان» (پدر تختی) غیر از وی دو پسر و دو دختر دیگر نیز داشت که همهٔ آنها از غلامرضا بزرگ‌تر بودند

 
چندشغله​های دولت را بشناسید+جدول مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
شنبه ، 16 دی 1391 ، 12:22

 

دولتی که وعده ایجاد ۲.۵ میلیون شغل جدید در سال را داده بود، این روزها مشغول رتق و فتق کسب و کار دولتمردان است. از برکناری برخی وزرا گرفته تا اعطای پست​های جدید به اعضای پیشین .

استخدام ۱۵۰۰ نفر در نهاد ریاست جمهوری و استخدام بی ضابطه چهار هزارنفر در هر استانداری خبرسازترین رخداد یک هفته اخیر بود. توضیح دولت درباره استخدام​های طرح «مهر کارآفرین » ، علی​رغم مخالفت​های مجلس و تاکید بر غیرقانونی بودن آن با اصرار مکرر دولت بر اجرای این مصوبه همراه شد. کما اینکه این مصوبه را طبیعی و قانونی خوانده و بر اجرای کامل آن تاکید کردند .

این فضا سازی خبری با شایعه​ برخی تغییر پست​ها نیز همراه شد. از شایعه پست دیپلماتیک حمید بقایی تا شایعه برکناری وزیر کشور و معاون اول رئیس جمهور که یک به یک تکذیب شد .

 
هشدار ! شیوع یک ویروس تنفسی وحشتناک در ایران ! مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
شنبه ، 16 دی 1391 ، 12:10

فیض آبادی ادامه داد:در حوزه پیشگیری اقدامات خوبی شده اما بیشتر مشکلات در شهرها و بر اثر مصرف خود سرانه آنتی بیوتیک، خود درمانی بدون توجه به تجویز پزشک و قطع خود سرانه دارو اتفاق می افتد .

ریئس انجمن میکروب شناسی ایران گفت :ویروس خطرناکی به نام گومامی وجود دارد که همه را به وحشت انداخته و رتبه اول را در بین عفونت‌های تنفسی کسب کرده است و در ایجاد این عفونت، آلودگی هوا دخیل است .

محمدمهدی فیض آبادی افزود: همکاری بین بخش های توسعه ای دارو، تولید کننده، مصرف کننده و اطلاع رسانی مناسب باید انجام شود تا بر بحث مقاومت میکروبی غلبه کنیم .

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 4 از 11

خبرهای کوتاه

معرفی نویسنده

.

حامیان و دوستان