خداحافظی حاج حیدر بهمنی با مدیریت شرکت ملی حفاری ایران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
يكشنبه ، 17 دی 1391 ، 12:20

خداحافظی حاج حیدر بهمنی با مدیریت شرکت ملی حفاری ایران    احمد برازده

مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران حمیدرضا گلپایگانی را به عنوان سرپرست شرکت ملی حفاری ایران منصوب کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس احمد قلعه بانی : با صدور حکمی مهندس حمیدرضا گلپایگانی را به عنوان سرپرست شرکت ملی حفاری ایران و جانشین حاج حیدر بهمنی نمود .


در حكم مدير عامل شركت ملي نفت ايران آمده است :
نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند به موجب اين حكم به عنوان سرپرست شركت ملي حفاري ايران منصوب مي شويد .

مهندس حميدرضا گلپايگاني متولد سال 1344 در شهرستان مشهد و داراي مدرك تحصيلي كارشناسي مهندسي شيمي پالايش دانشكده نفت آبادان و كارشناسي ارشد مديريت اجرايي با گرايش توليد مي باشد .
وي كار خود را در صنعت نفت با شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب آغاز كرد و در آن شركت در سمت هاي نظارت بر عمليات حفاري، مهندس برنامه ريزي چاههاي توسعه اي، رئيس بخش شيمي حفاري و رئيس اداره تعميرات چاهها ادامه داد .
مهندس گلپايگاني در سال 82 به شركت ملي حفاري ايران انتقال يافت و در سمت هاي رئيس اداره كل سيمان و انگيزش چاه، مدير عمليات حفاري خشكي 2، مدير خدمات فني و معاونت مديرعامل در امور فني و مهندسي به ادامه خدمت پرداخت .

گفتني است مهندس حيدر بهمني بيش از يك دهه از 24/7/76 لغايت 15/5/81 و تاریخ 9/11/1384 لغایت 13/10/1391 مدیریت شرکت ملی حفاری ایران را بر عهده داشت .
كاركنان متخصص، متعهد و ولايتمدار شركت ملي حفاري ايران ضمن ارج گذاري به مديريت انسان مدار، هدايت هاي راه گشا و راهبردهاي علمي و عملي مهندس حيدر بهمني كه مراحل رشد و تعالي اين شركت را در عرصه هاي داخلي و بين المللي رقم زد، از خداوند متعال توفيق روزافزون، طول عمر با عزت و نصرت مستمر ايشان را در كليه عرصه هاي زندگي مسئلت دارد و براي مهندس گلپايگاني در سمت جديد توفيق روزافزون را در جهت اعتلاي صنعت حفاري كشور آرزومند است .

 

افزودن نظر


خبرهای کوتاه

معرفی نویسنده

.

حامیان و دوستان