مشکلات فرا روی مردم نفت سفید و عدم همکاری مسئولین و بی توجهی آنان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
جمعه ، 19 آبان 1391 ، 19:08

 

مشکلات فرا روی مردم نفت سفید و عدم  همکاری مسئولین و بی توجهی آنان  احمد برازده

نمیدانیم تا کی باید از مشکلات کوچکی که در حال تبدیل شدن به معضلات بزرگ است را بنویسیم . !!

به خدا خسته شدیم از بس دروغ شنیدیم از بس کم کاری دیدیم از بس مشکلات انباشته به هم را تحمل کردیم و تمسخر بازدید کنندگان از روستا را دیدیم . !!

به که گوییم و چه ارگانی را در جریان قرار دهیم ؟ فکر کنیم تمامی نهادهای هفتکل هم مثل ما اهالی نفت سفید از دروغگوییهای شورا و دهیار نفت سفید به ستوه آمده اند . !!

سه چهار سال پیش با مساعدت مهندس جمشید داوری تعدادی وسائل بازی بچه ها به خاطر وجود کارکنان شرکت ملی حفاری ایران ساکن در نفت سفید برای رفاه بچه های آنان تحویل آقای کهزادوند ! گردید که بعد از آفتاب خوردن چند ماهه سرانجام نصب گردیدند که ای کاش همان آفتاب میخوردند و از این حالت زشت بهتر بود .!!

عدم استفاده درست و رسیدگی که تقریبا تمامی آنها در حال خرابی یا بلااستفاده گردیده اند تنها زمین فوتبال که یادگار خیل عظیم فوتبالیستهای سرشناس بوده و تنها مکان برای تمرین فوتبالستهای نفت سفید که در لیگ هفتکل دارای 2 تیم میباشد با اولین باران انشاءالله تبدیل به استخر خواهد شد و مجموعه چند منظوره خواهد شد .!

زمین فوتبال که به گفته آقای غلامرضا سلطانی از اعضاء شورای نفت سفید قرار شده که فاز دوم تبدیل به زمین چمن گردد . !!!

متاسفانه زمین فوتبال پر از مصالح ساختمانی و تیر دروازه های آن هر کدام بلااستفاده و در معرض خراب شدن میباشند . !!

فاز دوم فاضلاب هم در حد حرف باقی ماند و پس از آنکه فاضلابهای منازل اعضاء محترم شورا درست شد دیگر وجود خارجی پیدا کرده است .!

جمع آوری زباله وکارهای دیگر هم متاسفانه از یادشان رفته البته حق هم دارند چون کار اصلی آقایان خراب نمودن یکدیگر پیش مردم ساده نفت سفید میباشد و با این سیاست از زیر انجام وظیفه که همان خدمت به مردم محروم روستا میباشد را فراموش نموده اند طوری که الان متاسفانه با تعمیر ننمودن زیرساختهای روستا سرعت فرسودگی این منطقه رو به افزایش یافته .

و در پایان آقایان علی حسین و غلامرضا و داود از یادتان نرود برای جمع کردن رای چقدر التماس نمودید و چقدر در روز انتخابات پاشنه در اکثر اهالی را در آوردید و چقدر پیغام و پسغام و وعده های دروغین دادید . انتخابات نزدیک است تا دیر نشده کاری کنید که در غیر اینصورت حنایتان بی رنگ بی رنگ است .

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 25 آذر 1391 ، 18:46
 

افزودن نظر


خبرهای کوتاه

معرفی نویسنده

.

حامیان و دوستان