سهم ما از اینهمه پروژه نفتی در نفت سفید چند درصد است مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
شنبه ، 25 آبان 1392 ، 21:42

سهم ما از اینهمه پروژه نفتی در نفت سفید چند درصد است   احمد برازده

هر روز که میگذرد و هر بار که گذرمان به ولایتمان می افتد شاهد احداث و توسعه یونیتهای نفت در منطقه بوده و هستیم . با توجه به اینکه نفت سفید جز مناطق نفتخیز محسوب میشود و قبل از تحریمهای نفتی علیه کشورمان روزانه 20000 بشکه از چاههای آن استخراج و بهره برداری میشد پس باید شاهد همچنین تغییراتی هم باشیم اما ..

سوالی که مدتهاست ذهن بنده و تمامی مردم نفت سفید را مغشوش نموده سهم مردم بومی و محروم نفت سفید از این تحولات چند درصد میباشد ؟

در حالی که در حال کشیدن شیره جان نفت سفید میباشند (نفت) ولی جوانان این ولایت برای به دست آوردن لقمه ای نان باید به جزایر دور افتاده و پروژه هایی کوچ کنند که چند ماه یکبار حقوق بگیرند تا بتوانند به زندگی خود سروسامانی دهند .

در حالی که هم اکنون توسعه و احداث نمک زدایی چمن لاله و شماره 16 نفت سفید که از نفت و گاز چاههای نفت سفید تغذیه میگردد در حال نیمه کار و ابتدای کار است متاسفانه ما بچه های نفت سفید فقط باید نظاره گر تردد کارگران از شهرهای مجاور باشیم و افسوس بخوریم که آیا کسی میتوان ما را یاری کند؟!!

در حالی که از روستاههای لالی و شوشتر وباغملک و.. کسانی که بومی این منطقه نیستند مشغول به کار در نفت سفید میباشنند جوانان ما از روی اجبار و بی کفایتی مسئولین شهرمان در لاوان و عسلویه و کنگان و.. در بدترین شرایط اقلیمی و حقوقی مشغول به کار میباشند .

ای کاش میشد همه چیز را گفت و نوشت ولی...

 

افزودن نظر


خبرهای کوتاه

معرفی نویسنده

.

حامیان و دوستان