فرا رسیدن سال 1392 بر تمامی همشهریان عزیز مبارک باد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
شنبه ، 26 اسفند 1391 ، 22:54

فرا رسیدن سال 1392 بر تمامی همشهریان عزیز مبارک باد    احمد برازده

سالی گذشت و عمری از ما هم برفت و خاطراتی بیش از این گذر ایام و سالها در ذهن ما نمی گنجد.

باز هم عید آمد و سالی کهنه را پشت سر گذاشتیم به امید اینکه سال جدید برای ما سالی پربار همراه با سلامتی روزافزون برای تمامی مردمان ایران زمین و تمامی پارسی زبانان به خصوص نفت سفیدیهای عزیز باشد .

سال 1391 با تمام خوبیها و بدیهایش باتمامی مشکلات اقتصادی و سیاسی که گریبان مردم را گرفته بود سپری شد و مردم چشم به سالی جدید دوخته اند که تحولات به نفع آنها باشد و لااقل فقر و غم و غصه از خانه هایشان رخت برببندد و شادی به جای آن در کنج دل و خانه هایشان بنشیند .

در این سال خیلی از عزیزانی که در کنارمان بودند متاسفانه دیگر در کنار ما نیستند و خانواده هایشان در فراق آنها عزادار میباشند ما برای شادی روح آنها دست به دعا برمیداریم .

و انشاءالله که مسئولین محترم در سال نو ( که سال مارمولک میباشد ) دست از ندانم کاریهایشان بردارند و در جهت پیشرفت و بهبودی نفت سفید دست به کار شوند تا شاهد آبادانی این منطقه باشیم و مانند اسم این سال نباشند .

و در آخر گلایه ای از اینجانب حقیر نسبت به شما خوانندگان محترم و همشریان قدیم و جدید و نفت سفیدیهای اصیل : نزدیک به 3 سال از راه اندازی ایت سایت میگذرد ولی دریغ از یک پیام دریغ از یک تشکر خشک خالی دریغ از یک همفکری و وووو همولایتیهای عزیز و شمایی که به نام نفت سفید (زادگاهتان ) تعصب دارید حداقل با فرستادن عکس و خاطرات قدیم و جدید ضمن نوستالژی شدن ایام گذشته ما را در پربار نمودن این صفحات یاری نموده و اگر مطلب تخصصی و به نام خود هم دارید بنده با کمال افتخار آنرا چاپ نموده و همکاری جدید برای سایت نفت سفید انتخاب خواهنم نمود تا با کمک یکدیگر نام شهر پرشکوه گذشته مان را دوباره بر سر زبانها بیاندازیم منتظریم.

حلول سال 1392 بر همگان مبارک هر روزتان نوروز نوروزتان پیروز

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 26 اسفند 1391 ، 23:24
 

افزودن نظر


خبرهای کوتاه

معرفی نویسنده

.

حامیان و دوستان